fbpx

Bilgi ve Siparişleriniz için: +90 (312) 492 02-77
200 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Sepet

İade Hakkında

    Hatalı sipariş verdiğiniz taktirde;

  • İade süresi 7 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün Faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte Yedi Kedi Tasarım San. Tic. Ltd. Şti. adresine gönderilmelidir.

    Teslimattan kaynaklanan problemler;

  • Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket Kargo Firmasından teslim alınmamalıdır.  Kargo Firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır.
  • Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Yedi Kedi Tasarım San. Tic. Ltd. Şti.’ye bildirilmelidir. Yedi Kedi Tasarım San. Tic. Ltd. Şti.  en kısa sürede yeni bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

     Üretim-Basım Hatası varsa;

  • Kargo gönderimi Yedi Kedi Tasarım San. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Ürün Faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte Yedi Kedi Tasarım San. Tic. Ltd. Şti. adresine gönderilmelidir. İade ürün Yedi Kedi Tasarım San. Tic. Ltd. Şti. adresine ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.

Ürün Fiyatında Hata Varsa;

  • Ürünlerimiz CRM ile entegre çalıştığından yogun bir trafik esnasında gerçekleşen yanlış fiyat politikalarında ödemeler anında iade edilmektedir.
  • Ödemeler ürünün bilirkişi olarak fiyat politikasına uygun görülmesi durumunda dahi tüm haklar Yedi Kedi Tasarım San. Tic. Ltd. Şti.’ye tarafından şartsız olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:

İlkbahar Mah. 602. Sokak No:12/1 Çankaya / ANKARA

Tel: (0312) 492 02 77

WhatsApp Destek Hattı