fbpx

Bilgi ve Siparişleriniz için: +90 (312) 492 02-77
200 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Sepet

Kurumsal

Yedi Kedi 2016 yılında kurulmuş genç bir şirkettir. Estetik, tüketici dostu, ergonomik, fonksiyonel olduğu kadar çevre dostu ve ekonomik ürünleri ile insan hayatını kolaylaştırmayı hedefler.

Yedi Kedi tüketici ihtiyaçlarına uyumlu ürünleri pazara sunarken; üretim süreçlerinde kaynakların verimliliği, sürdürülebilirlik ve doğaya verilen zararın en aza indirilmesi ilkelerine bağlıdır.

Ürünlerimizin her birinde kullanıcıya, geri dönüşüm/kazanım ve tekrar kullanım mesajı verilmektedir. Gezegenimizin, ülkemizin ve tabii ki müşterilerimizin kaynakları sonsuz değildir.

Amacımız özel tasarımlı tüketici dostu ürünlerimizi, konforlu ve güvenli bir online satış ortamında, en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaktır. Bu amaçla siparişinizin her aşamasında, ihtiyaç duyduğunuz her an (532) 647 41 73 nolu telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Tescilli Markalarımız

        

Misyonumuz

Geri dönüşüm/kazanım ve tekrar kullanım yaklaşımlarına uyumlu; ergonomik, kullanıcı dostu ve estetik tasarımlar ile tüketicilerin hayat kalitesini artıracak ekonomik ürünler imal etmektir.

Vizyonumuz

Yedi Kedi markasının geri dönüşüm/kazanım ve tekrar kullanım kavramlarıyla anılmasını sağlamak, kullanıcı dostu ürünlerimizle Türkiye pazarında her 5 evin 4’üne girmek, ihracat yapılan ülke sayısını her yıl en az %50 oranında artırmaktır.

WhatsApp Destek Hattı